Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022471/0025

Rechteckiger Tisch

Anfang 20. JH., in der Art der Firma Thonet und Kohn, Buchen- und Buchenbugholz, braun gebeizt, 79 x 92 x 62 cm, Alters- und Gebrauchsspuren

06.07.2020 - 11:16

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Rechteckiger Tisch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.07.2020 - 11:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online