Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071923/0001

Emanuel Oberhauser

(Wien 1854-1919) Geschwister mit Rosen, signiert, datiert Em. Oberhauser 1893, Öl auf Leinwand, 104 x 75,5 cm, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.07.2020 - 10:01

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Emanuel Oberhauser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.07.2020 - 10:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online