Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067121/0006

Adolf Frohner *

(Groß Inzersdorf 1934-2007) Ohne Titel, Radierung auf Velin, signiert Frohner, Nr. 14 von 75 nummerierten Exemplaren, Plattenmaße 19,7 x 15,9 cm, Blattmaße 27,7 x 19,7 cm, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

07.07.2020 - 10:01

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Adolf Frohner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.07.2020 - 10:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online