Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069899/0007

Julius von Blaas

(Albano 1845-1922 Bad Hall) Pferdestudie, signiert Jul. v. Blaas, Ölskizze auf Leinwand, 33 x 49,5 cm, rückseitig Stempel "Nachlass Julius von Blaas", gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

07.07.2020 - 10:14

Vyvolávací cena:

Julius von Blaas

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.07.2020 - 10:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online