Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071184/0020

Anton Müller

(Wien 1853-1897) Wien, An der Schweglerbrücke, verso betitelt, signiert Anton Müller, Aquarell auf Papier, 15 x 20 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

07.07.2020 - 10:16

Vyvolávací cena:

Anton Müller

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.07.2020 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online