Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-098107/0040

Wiener Silber Gewürzstreuer,

rund, Schraubdeckel, Höhe 10 cm, Gewicht 62 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Dellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

08.07.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Wiener Silber Gewürzstreuer,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 08.07.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online