Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 039-143892/0000

Drei binokulare Prismenferngläser:

Zeiss TUROL 4X Nr. 384604, C. P. Goerz Trieder BINOCLE und ein unbezeichnetes; dazu 1 originaler Zeiss Lederköcher, 1 Kleemann Lederköcher beschädigt, 1 BEZARD-KOMPASS.

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

08.07.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 08.07.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online