Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-103905/0007

Garnwaage von C. Schmeber & Söhne

Wien und Budapest um 1890, Messing zaponiert und versilbert, signiert, Stativ in Etui zu schrauben, zwei Gewichte 100 und 250 Gramm, Etui (beschädigt) ca. 20 x 20 cm.

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

08.07.2020 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 08.07.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online