Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-104414/0002

Schnabel-Scherzkrug mit Doppeladler,

19. Jh., Majolika, durchbrochen gearbeiteter Hals, Höhe 23,5 cm, Savonahenkel, restauriert, bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

08.07.2020 - 15:24

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 08.07.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online