Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037527/0008

Walter L. Brendel *

(Ludwigshafen 1923-2013 Prien am Chiemsee) Ohne Titel, monogrammiert und datiert unten rechts: W. L. B. Paris 1996, Mischtechnik auf Karton, ca. 10,5 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

09.07.2020 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Walter L. Brendel *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 09.07.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online