Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-073008/0000

Julius Schwedar

(Pavia 1854-1929 Klagenfurt) 4 Gemälde, "Landschaften", Öl auf Leinwand auf Karton, eine Arbeit signiert, 25 x 21 cm, 19 x 19 cm, 15 x 17 cm und 23 x 15 cm, alle gerahmt, Rahmen mit Mängel, partielle Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:00

Vyvolávací cena:

Julius Schwedar

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online