Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074175/0000

Victor Schivert

(Jassy 1863-1929 München) "Herrenbildnis", revers mit Nachlassstempel, Öl auf Leinwand, 50 x 39 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängel, Oberfläche mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Victor Schivert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:03
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online