Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-075374/0000

Hely Prien

(1863-1930) "Landschaft", signiert Hely Prien, Mischtechnik auf Papier ovaler Ausschnitt, 18 x 23 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:12

Vyvolávací cena:

Hely Prien

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online