Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016490/0005

Peter Preinsberger *

(Klagenfurt 1945 geb.) "Ohne Titel", revers signiert und datiert 08, Acryl auf Leinwand, 60 x 50 cm

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:13

Vyvolávací cena:

Peter Preinsberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:13
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online