Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016490/0011

Bernd Svetnik *

(Klagenfurt 1951 geb.) "Landschaft", signiert B. Svetnik, datiert 87, Mischtechnik auf Papier, 39 x 54 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Bernd Svetnik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:14
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online