Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016559/0008

Kurt Schmidt

(Klagenfurt 1917-1985) "Orchester", monogrammiert KS, betitelt Theater, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 47 x 60 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel, Passepartout partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:16

Vyvolávací cena:

Kurt Schmidt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:16
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online