Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016025/0035

Georg Pevetz *

(Pettau 1893-1971 Wien) "St. Paul", monogrammiert G. P, betitelt, datiert XIII 1927, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 29,5 x 44 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Georg Pevetz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:28
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online