Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074182/0000

Heinz Stangl *

(Wien 1942-2008) "Der Verborgene", signiert Heinz Stangl, datiert 1961, Lithografie, die Nr.8/10, 54 x 43 cm, auf Karton fixiert, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:35

Vyvolávací cena:

Heinz Stangl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:35
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online