Adolf David Planner *
(Marburg 1914-2010 Villach) "Bauernhof", signiert A. D. Planner, datiert 1981 ein zweites Mal nachsigniert, Öl auf Karton, 48,5 x 70 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.07.2020 - 10:36
- Vyvolávací cena:
Adolf David Planner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.07.2020 - 10:36 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |