Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-075171/0000

Arnold Brunner *

(20. Jhdt.) "Stadt", signiert, datiert 64, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 52 x 75 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:37

Vyvolávací cena:

Arnold Brunner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:37
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online