Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016303/0009

Brunner um 1900

"Torbole am Gardasee", signiert Brunner, Öl auf Leinwand, 27,5 x 123 cm, in tlw. beschnitztem Holzrahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:45

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Brunner um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:45
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online