Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-072018/0000

Edouard Vaullotton

(Schweiz 1865-1925) "Weiblicher sitzender Akt", signiert, Rötelzeichnung auf Papier, Passepartout Ausschnitt 30 x 23 cm, gerahmt, verglast, Papier partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:51

Vyvolávací cena:

Edouard Vaullotton

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:51
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online