Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016384/0005

Pepo Grabner

(Klagenfurt 1897-1991) "Straßenszene", signiert P Grabner, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 30 x 42 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:54

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Pepo Grabner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:54
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online