Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016255/0016

Cornelius Kolig *

(Vorderberg, Kärnten 1942 geb.) signiert C Kolig, datiert 72, Siebdruck, betitelt "Horst Gerersdorfer mit umgeschnalltem Menschodrom", Nr.1/191, Blattgröße 70 x 89,5 cm, ohne Rahmen, partiell fleckig, Knickstellen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:56

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Cornelius Kolig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:56
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online