Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016384/0006

Karl Wolschner *

(Klagenfurt 1913-2009 Krumpendorf) "Landschaft", monogrammiert KW, Seidenbatik, Ausschnitt 55 x 39 cm, am Passepartout handsigniert, gerahmt, verglast, Werknr.? KWO 132

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:58

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Karl Wolschner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:58
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online