Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016001/0006

Anton Mahringer *

(Neuhausen, Württemberg 1902- 1974 Villach) "Landschaft", signiert Anton Mahringer, datiert 1942, Bleistiftzeichnung auf Papier, Passepartout Ausschnitt 34 x 46 cm, gerahmt, verglast, Papier mit Lichtschäden, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 10:58

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Anton Mahringer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 10:58
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online