Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Landschaft", Signaturreste, Aquarell, Bleistift auf Papier, Ausschnitt 29,5 x 37,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.07.2020 - 11:02
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.07.2020 - 11:02 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 750,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: