Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016285/0008

Herbert Breiter *

(Landeshut 1927-1999 Salzburg)"Landschaft", signiert Herbert Breiter, Farblithografie, mit E. A. beschriftet, 52,5 x 66,5 cm, Lichtmängel, Glas beschädigt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.07.2020 - 11:04

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Herbert Breiter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 11:04
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online