Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016145/0017

Sven Boltenstern Diamant Ohrsteckgehänge zus. ca. 4 ct

Gold Weißgold 750, ein Altschliffdiamant ca. 2 ct, ein Altschliffbrillant ca. 1,80 ct zwei Brillanten zus. ca. 0,20 ct Kulturperlen, Durchmesser ca. 10 mm, 15,7 g, abnehmbare Gehängeteileøg14

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

08.07.2020 - 11:13

Vyvolávací cena:
EUR 8.500,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2020 - 11:13
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online