Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023672/0014

Briefbeschwerer Fasahn

1. Hälfte 20. Jahrhundert vollrunder Bronzeguß. dunkel patiniert, auf Marmorsockel montiert, Höhe 7 cm, Altersspuren, Sockel gering bestossen

Expert: Friedrich Reinbacher

13.07.2020 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Briefbeschwerer Fasahn

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.07.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online