Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035043/0005

J. Tschurtschenthaler, datiert 1892

Portrait eines jungen Mannes, signiert und datiert unten rechts, Öl auf Leinwand, ca. 63 x 47,5 cm, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

01.06.2017 - 17:16

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 01.06.2017 - 17:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.05. - 01.06.2017