Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023584/0036

Christian Ludwig Attersee *

(geb. 1940 Pressburg, Studium Malerei und Bühnenarchitektur an der Hochschule in Wien) "Die Pfützengesellin", handsigniert, datiert Attersee 1972/76, Mischtechnik auf dünnem Karton, Bildausschnitt 47 x 67 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

13.07.2020 - 15:24

Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-

Christian Ludwig Attersee *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.07.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online