Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023595/0002

Eugen Spiro

(Breslau 1874-1972 New York, Studium an der Münchner und Breslauer Akademie, einer der ersten Schüler von Franz von Stuck) Mittelalterliche Rüstkammer, handsigniert, datiert Eugen Spiro 19, Öl/Leinwand doubliert, 56 x 43 cm, in bronzefarbigem massegezierten Profilholzrahmen, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

13.07.2020 - 15:25

Vyvolávací cena:

Eugen Spiro

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.07.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online