Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023618/0012

Leo Fellinger *

(Graz 1884-1976, Studium an der Akademie der Bildenden Künste in München) Stillleben mit Gladiolen, monogrammiert LF, Öl auf Leinwand 75 x 65 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher

13.07.2020 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Leo Fellinger *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.07.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online