Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023711/0001

Bronzeskulptur "Liebende"

vollplastischer Guss, dunkelpatiniert, auf der Rückseite monogrammiert, Höhe 37 cm, 2. Hälfte 20. Jhdt. gering abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

13.07.2020 - 15:41

Vyvolávací cena:

Bronzeskulptur "Liebende"

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.07.2020 - 15:41
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online