Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065100/0000

Maler des 20. Jahrhunderts

Hafenszene in Konstantinopel, undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 60 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler des 20. Jahrhunderts

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online