Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065107/0000

Stefanie von Trauttweiller *

(Mödling 1888-1979 Graz) Großes Stillleben, signiert: Trauttweiller, Öl auf Leiwand, ca. 60 x 83 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Stefanie von Trauttweiller *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online