Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024565/0004

Elisabeth Wienerroither *

(Linz 1930-2017) Richard Wagner - Parsifal, signiert: E Wienerroither, datiert: 2002, rückseitig betitelt, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 46 x 64 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Elisabeth Wienerroither *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online