Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024781/0014

Hl. Erentrudis von Salzburg, spätes 18. Jahrhundert

Öl auf Holz, bezeichnet: S. Gertrudis, ca. 18,5 x 12 cm, teils geschnitzter und blattvergoldeter Rahmen

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online