Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024781/0015

Georg Gerlach *

(Berlin 1874-1962 Wien) Stillleben mit Fasan, Rosen und Früchten, signiert, Öl auf Leinwand, ca. 49 x 69 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:05

Vyvolávací cena:

Georg Gerlach *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online