Herzanhänger
Gold 585, mattiert, 8,2 g øG8
Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier
Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
01.06.2017 - 17:23
- Vyvolávací cena:
Herzanhänger
Gold 585, mattiert, 8,2 g øG8
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 01.06.2017 - 17:23 |
Prohlídka: | 26.05. - 01.06.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffdiamant Saphir Ohrringe
- Brillantdamenring