Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024937/0001

Hans Franta *

(Linz 1893-1982) Felsvorsprung im Gebirge, signiert: Franta, Öl auf festem Karton, ca. 52,5 x 45 cm, gerahmt (SLS) Ruf 700

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Hans Franta *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online