Hans Franta *
(Linz 1893-1982) Felsvorsprung im Gebirge, signiert: Franta, Öl auf festem Karton, ca. 52,5 x 45 cm, gerahmt (SLS) Ruf 700
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
14.07.2020 - 15:14
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Hans Franta *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 14.07.2020 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena: