Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025065/0008

Lois Pregartbauer *

(Misselsdorf/Steiermark 1899-1971 Wien) Linz um 1740, signiert: Lois Pregartbauer, betitelt, Graphitstift, aquarelliert auf Papier, runder Bildausschnitt Dm. ca. 36,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 400

Provenienz: Privatsammlung, Traunkirchen

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

Lois Pregartbauer *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online