Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025207/0004

Maler der ersten Hälfte des 20. Jahrhunderts

Stillleben am Fenster, signiert: K Terner. (?), Öl auf Holz, ca. 50 x 60 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:22

Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online