Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025204/0003

Wilhelm Frey

(Karlsruhe 1826-1911 Mannheim) Kirche mit Fachwerkhäusern, signiert, W. Frey, Aquarell und Deckweiß über Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschitt ca. 23 x 29 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:23

Vyvolávací cena:

Wilhelm Frey

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online