Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025203/0001

Oskar Kokoschka *

(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) Specht, Nachlass-Stempel: O Kokoschka/72, Lithographie in Farbe auf Arches Bütten, Blattgröße ca. 65,5 x 47,5 cm, verglast, gerahmt, WVZ Wingler/Welz 5010

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Oskar Kokoschka *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online