Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025240/0003

Maler des 20. Jahrhunderts

Teestunde im Garten, undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca, 50 x 40 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jahrhunderts

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online