Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065198/0000

Heimo Scheffel, 2 Bilder:

(Ostsee 1926 geb., tätig in Wien) Paar Teichlandschaften, signiert: H. Scheffel. bzw. H. Scheffel Wien, Öl auf Hartfaserplatte bzw. Öl auf Leinwand, jeweils. ca. 60 x 50 cm, jeweils gerahmt (2)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.07.2020 - 15:31

Vyvolávací cena:

Heimo Scheffel, 2 Bilder:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online