Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106552/0012

Wiener Gießer,

Silber, rund, teilweise godroniert, Henkel mit Beinisolierung, Höhe 15,5 cm, Gewicht 538 g, Meisterzeichen Eduard Friedmann, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

16.07.2020 - 15:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Wiener Gießer,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 16.07.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online