Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106289/0046

Wiener Silber Teller,

rund fassoniert, Rand mit plastisch floralem Dekor, Spiegel mit Monogramm und Krone, Dm. 26 cm, Gewicht 328 g, Meisterzeichen VN, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

16.07.2020 - 15:10

Vyvolávací cena:

Wiener Silber Teller,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 16.07.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online